Forum sojuszu RedBull

Forum Sojuszu RedBull


#1 2012-09-28 04:47:16

elosky

Gość

podanie

Nick: elosky
Doświadczenie w grze: duże, grałem wczesniej na innych uni np. :
http://board.ogame.pl/board790-z-ycia-u … wsi-270-7/
System gry (flota/eko): narazie eko i tyle co do farmienia flota
Ile poświęcasz godzin grze dziennie?: trudno okreslic... w zaleznosci na jaka cjodze zmiane w pracy...
Poprzednie sojusze: VV u32
Dlaczego wybrałeś/aś nasz sojusz?: wydawal sie ok

 

#2 2012-09-28 09:39:53

Marandoss

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 188
Punktów :   

Re: podanie

Mamy dużo osób w sojuszu, powiedziałbym nawed, że ZA dużo. Proponuje byś się wstrzymał z tym podaniem. Doceniam Twoje doświadczenie. Jeśli osiągniesz top 1800 to zapraszamy.

Offline

 

#3 2012-09-28 12:08:54

 Toto

Moderator

Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 2012-08-20
Posty: 146
Punktów :   

Re: podanie

dobrze powiedziane boss

Offline

 

#4 2012-12-03 18:24:00

KAMILRei

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: podanie

KAMILRei
Doświadczenie w grze: grałem jakieś 9 lat temu na 23 universum
System gry : do teraz zajmowałem się głównie rozbudową planet, obrony i badaniami ale teraz zaczynam rozbudowywać flotę
Ile poświęcasz godzin grze dziennie?: to zależy od wcześniej wykonanych operacji w grze
Poprzednie sojusze:bleckbird. byłem jego założycielem ale go rozwiązałem bo moi sojusznicy wymiękli
Dlaczego wybrałeś/aś nasz sojusz?: ponieważ pasują mi wasze założenia opisane na stronie sojuszu.
POZDRAWIAM

Offline

 

#5 2012-12-03 22:32:40

 Ralf

Administrator

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-10-26
Posty: 120
Punktów :   

Re: podanie

no z tego co wiem to było was ostatnio 2 ale nic ja jestem pozytywnie nastawiony do  twojej kandydatury a że tak z ciekawości zapytam koledze skasowali konto czy wystarczyło 30 dni bez braku aktywnosci??

Ostatnio edytowany przez Ralf (2012-12-03 22:35:43)


Wojna jest sądem królów, zwycięstwa są jej wyrokami. Antoine Rivarol

Offline

 

#6 2013-01-03 23:03:27

Aramis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 17
Punktów :   

Re: podanie

Nick: Aramis
Doświadczenie w grze: około 8 lat temu grałem na uni 39
System gry (flota/eko):raczej flota ( około 1/3(4) pkt to wojsko)
Ile poświęcasz godzin grze dziennie?: praktycznie nie wchodzę na ogame tylko gdy śpię. (są wyjątki, ale tego nie jest dużo) Chce jak najszybciej nadgonić i mieć pozycje w top 1000.
Poprzednie sojusze: DH uni 39
Dlaczego wybrałeś/aś nasz sojusz?: Jest tego trochę: Nie będę ukrywał, że pozycja mojej planety matki jest nawet blisko pewnych waszych sojuszników co może wpłynąć na łatwiejszy np handel czy obustronną pomoc. Macie trochę postów na forum i stąd mogę twierdzić, że współpracujecie ze sobą Wasze miejsce w statystykach też jest interesujące. I niezbyt przepadam za masówkami. Wiem, że nie spełniam jeszcze progu ale z tego co wiem wyprzedziłem w punktacji kogoś od was Wierze, że coś to znaczy.

Jeszcze coś od siebie: Nie mam największego doświadczenia dotychczasowo. Nie chce tego ukrywać. Choć nie znaczy, że to się nie zmienia. Spodobało mi się tu(nieporównywalnie bardziej niż 8 lat temu) i to cholernie. Stąd zawsze powinna być dobra zabawa i czas na tą zabawę
Prywatnie jestem Przemek, mam 21 lat i jestem z Poznania a gram tutaj od 8 grudnia
W razie pytań chętnie odpowiem, pozdrawiam

Offline

 

#7 2013-01-08 00:02:19

 Ralf

Administrator

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-10-26
Posty: 120
Punktów :   

Re: podanie

Heh to fakt wyprzedziłeś nasze najsłabsze ogniwo i zbłąkaną owieczkę Powodzenia kolego


Wojna jest sądem królów, zwycięstwa są jej wyrokami. Antoine Rivarol

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.reserve.pun.pl www.power-league.pun.pl www.rpgavatar.pun.pl www.pdhparafialnadruzyna.pun.pl www.moonots.pun.pl